Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » GYŰLÖLÖM a horrorfilmeket!...

GYŰLÖLÖM a horrorfilmeket! Miért kell ilyen mocsokságokat képernyőre vinni? Van vele más is így? Bekapcsoltam a TV-t és teljesen ki vagyok bukva.

Figyelt kérdés

Bekapcsoltam, és egy horrorfilmnek a vége volt éppen. Felfordult tőle a gyomrom. Arról szólt, hogy egy ártatlan embert égettek el máglyán, akik csinálták, azok meg körülállták és nézték. Gyerekek is.


Tudom, hogy ez csak film, de miért jelenítik meg ezeket a kegyetlenségeket? Legszívesebben szétvernék mindent magam körül és sírhatnékom van. Nekiesnék ezeknek az embereknek, akik ilyen filmet forgatnak, meg akik ilyet csináltak a valóságban évszázadokkal ezelőtt. Miért kell ebből filmet csinálni, hogy traumatizálják az embert?


2013. júl. 10. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez legyen életed legnagyobb problémája...
2013. júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az igazság mindig fáj.


Egyébként érdekes logikád van neked is. Képernyőre az erőszakot nem vinnéd, de azért csak nekimennél a filmkészítőknek.


"meg akik ilyet csináltak a valóságban évszázadokkal ezelőtt."


Az a helyzet, hogy ez a mai napig így van. Tán legutóbb Afrikában égettek boszorkányt. Azonkívül ugyanott, Ugandában a tömeg agyonvert egy meleg férfit, lelocsolták benzinnel és meggyújtották. (Közben kameráztak is.)

És ez még lepkefing ahhoz képest, ami a világban folyik és a tévében nem mutatják, mert kell az idő az éjjel-nappal Budapestre.

2013. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 HalkHogen ***** válasza:
Ilyen az ember, picim. Sőt, nincs olyan művészet, mely híven ki tudná fejezni az emberi aljasságot és brutalitást. Magad is ilyen vagy; talán kevésbé, de ilyen.
2013. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 FannaL ***** válasza:
23%
Nekem oké legyen horror film, meg tényleg néha jó is. De könyörgöm, már a fem3-on is?! És ilyenkor este csak horror meg thiller megy. Ez már tényleg kicsit durva.
2013. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

1. A te hibád, hogy bekapcsolod a TV-t.

2. A horror egy alapvetően rossz műfaj, de mint az összes többi műfajnak, ennek is megvannak a kiválóságai. Sajnos az utóbbi években a horror abból áll, hogy ijesztgetik az embereket hirtelen hanghatásokkal és képekkel, esetleg el akarnak borzasztani a minél ocsmányabb belezésekkel. Ez nagy hiba!

Ha megnézel egy Ragyogást, Ördögűzőt vagy egy A dolog-ot az nem erről szólt, sokkal inkább a borzongásról és a minél erősebb, nyomasztóbb hangulatról és ez az amihez tehetség és kreativitás kell. A Köd, de persze a Darabont féle, már más tészta, de az meg egy nagyon erős társadalom kritika, egy hatalmas anti-katarzissal a végén.

Sajnos manapság már képtelenek erre.

3. Te akár egy történelmi filmet is láthattál, vagy egy hitelesebb filmet egy elnyomott, visszamaradottabb országról. Az, hogy a te gyomrod ezt nem veszi be és meg akarod verni a rendezőt, az már csak a te ostobaságodnak és vakságodnak köszönhető, sajnos ez mindennapos máig is és érdemes tudnunk róla, hogy mi van körülöttünk, ha nem is nagyon tehetünk semmit ellene.

2013. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én se szeretem őket, de nem szoktam ennyire kibukni. És én már alig nézek tévét, különösen nem este hogy horrorokat lássak.
2016. dec. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez még nem kiakasztó. De ha felmész bizonyos oldalakra (nem írom le mert me tális károsulásért felelősséget nem vállalok) akkor pont ilyeneket találsz,csak abban tényleg megégetnek valakit,vagy megölnek.
2018. szept. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!