Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A matematika tanárom milyen...

A matematika tanárom milyen átlag után adja meg a kettest? Ez egy rendszer ami megvan határozva vagy neki kell eldöntenie? átlagom 1,68 HELp

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Necces, én úgy tudom 1,75 a minimum vagyis régen így múlt, a jóindulatán múlik illetve azon, hogy megérdemled e. Ha a suli mellé jártál el fog rántani!
2010. máj. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nálunk 2,00 alatt megbuktatanak, úgyhogy húzz bele!
2010. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 1,5-re kell évvégi javító dolgozatot írni és 1,6-ra is!

De ez 1,7-nek számít mivel kerekítünk, szóval szerintem ez már 2-es.

2010. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
középsikolában van egy szabvány: 2egész alatt nem adhatja meg a kettest, fölötte kötelező.
2010. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nálunk úgy van hogy x,51-től megvan a jöbb jegy. kivétel ezalól a kettes, mert az 2,00-tól adják
2010. máj. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

gimibe nálunk is így volt, ahogy írták sokan 2,0 alatt bukó a többi jegynél pedig x,51.

Egyetemen 61%-tól van kettes, és vagy 10x nehezebb mint gimibe volt.


Hajrá!

2010. máj. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Erre nincs külön szabály, ha olyan 1,3-ra is megadja, ha nem akkor meg 1,9-re sem. Általános nézet, hogy 1,6-tól már megvan a kettes.De ez csak a gyakorlat és az általános ez tanárfüggő.
2010. máj. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1,6+egy kis jóindulat...:D akkor már megadhatja.Nálunk megszokták adni arra is,sokat ismertem,akik a tanár jóindulatából kerültek most középiskolába.van,aki csak 2 egészre kapta meg a 2est.Ez attól függ,hogy b_szik rá a dologra,vagy azért tesz is valamit a kettesért!
2010. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!