Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jelölte meg elsőként a...

Ki jelölte meg elsőként a Lovassy László Gimnáziumot? (2017)

Figyelt kérdés
Nektek hogy sikerült a felvételi? És milyen szakra jelentkeztek?
2017. jan. 21. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Első hely matek, második infó, harmadik angol. Elég jól sikerült, még a szóbeli hátra van, de mivel a vitt pontok is nagyon jók nem nem parázok. Feltételezem a veszprémi Lovassy a kérdés :)
2017. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Temari-chan válasza:
én :D bár a matekot nagyon elrontottam ami azért duhít mert meg tudtam volna csinálni ha odafigyelek. Így kb 34 pontra számoltam, szoval valami isteni csoda kell ide xD infot jeloltem meg elsőnek
2017. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem elég jól sikerült a felvételi összesen 95 pont körűl lesz. A hozott pontok is elég jók. Úgyhogy szerintem bekerülök. Első helyen a matekot jelöltem meg, utána az infót.
2017. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!