Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veszprém Vetési gimnázium és...

Veszprém Vetési gimnázium és Padányi szakgimi. Pro kontra?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldonteni melyikbe menjek. B.füreden lakok és mindenképpen veszprémbe tanulnák tovabb. Az egeszségügybe helyezkednék el legszivesebben.:) a felvetelim pontszámai nagyon jok lettek: magyar 42 matek 45. A biziket nezve 50 pontbol 49et sikerult elhoznom eert gondolom felvesznek ilyen eredmennyel a vetesi biosz szakra (a padanyi egeszsegugyre meg fokepp)

A celom az orvosi egyetem. A kerdesem az lenne h mikor kell kelni pl vagy hogy es hanyas busszal jarhatnek be, es persze velemenyeket kernek.

Nagyon koszonom a valaszokat surgos a tema :P


2017. jan. 28. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Busz tekintetében gyakorlatilag mindegy, mindkettő Veszprémben van. Szerintem csináld azt, hogy elmész szóbelizni a Vetésibe (mert ott kell!), aztán meglátod, milyen benyomásaid lettek ott a suliról, és még később is variálhatsz. Lóczy bioszon nem gondolkodsz? Ha sorrendet kéne felállítani három biosz köszt, akkor V, L, P.

Nektek még nem kellett leadni a papírt?

2017. jan. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igazábol megjeloltem mar a vetesit. Elmegyek szobelizni, voltam ott nyiltnapon is.. a bajom hogy sokan mondtak hogy a busztol rengeteget kell setalni.

A tesoim a loczyba jarnak/jartak de en nem akarok odamenni. Az csak menekulout volt :P

2017. jan. 29. 22:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Több a gyaloglás, ez tény, kb. 10 perccel, most direkt megnéztem neked tervezőben. De össze se lehet hasolítani a két sulit. Kb. ahhoz tudom hasonlítani, mint ha zsíros kenyeret ebédelnél, tatárbifsztek helyett. Semmi bajom a sulival, nekem szimpi a Padányi, félre ne értsd, de onnan nem az orvosi szokott lenni a fő cél... Nézegess továbbtanulási statisztikákat, de a diri is mondta ezt a nyílt napon. Lóczys orvost meg nem egyet ismerek. Ha azt nem akarod, válaszd a Vetésit, ne napi 2*10 perc válasszon el az álmaidtól.

Arról nem is beszélve, ha azt mondod, nem megy, a Padányiban tárt karokkal fogadnának. Fordítva ez nem igaz.

2017. jan. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazad van! Elmegyek es leszobelizek, es ha minden jol megy a Vetesibe fogok jarni!:) baromi sokat segitettel, nagyon koszonom ♡♡♡
2017. jan. 30. 21:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen lett a biosz szóbelid?
2017. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
23/25 ^^
2017. febr. 27. 18:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Ó, az szupi :) Hallottam 16 és hasonló pontokat is. Ügyi vagy :)
2017. febr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Az oszt. Társaimnak akik ugyanerre a szakra jelentkeztek 11, 14 és 15 pontok lettek 😫😓
2017. márc. 1. 06:25
 9/9 A kérdező kommentje:
3.ként felvettek!!! 😍😍😍
2017. márc. 4. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!