Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az SZTE-n vagy a PTE-n jobb...

Az SZTE-n vagy a PTE-n jobb az informatikus könyvtáros képzés?

Figyelt kérdés

Melyik egyetemre érdemesebb menni?

Magáról a városokról is érdekelne a véleményetek.



2017. jan. 29. 17:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Még a Debreceni Egyetem ugyanezen képzése érdekelne,hogy érdemes-e a Debreceni Egyetemen elvégezni?
2017. jan. 29. 17:17
 2/3 A kérdező kommentje:
Még a Debreceni Egyetem ugyanezen képzése érdekelne,hogy érdemes-e elvégezni?
2017. jan. 29. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én Szegedre jártam, szóval arról tudok véleményt mondani. Még a régi rendszerben végeztem,10 éve, azóta már biztos változtak a dolgok, így abba annyira nem mennék bele, nekem nem volt bajom a képzéssel, az alapozó szakmai tárgyak jók voltak, tényleg stabil alapot adtak. Nekünk az utolsó 2 év volt az amikor sok Informatikai óránk volt, azokkal annyira nem voltam kibékülve. De gondolom azok is változhattak már.

Szegeden nagyon szerettem élni, szerintem szuper város. Elég rendezett, nem túl nagy, de mindig van élet.

2017. jan. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!