Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha érettségizni angolbol...

Ha érettségizni angolbol szeretnék, de az utolsó 2 tanult évben németből voltam 5-ös míg angolbol csak 4-es, akkor lehetséges-e hogy a tanulmányi pontokba az év végi jegyeknél a német kerüljön beszámításra?

Figyelt kérdés

2017. jan. 29. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet persze, azt fogják nézni, amelyik neked a jobb.
2017. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) Ment a zöld.Amugy lehet hülye kérdés...De ebben mennyire lehetek biztos?Márcsak azért mert konkrétan nem találtam a neten(felvi,oktatas.hu) ezen problémára megnyugtató választ.Ezért is tettem fel a kérdést,hátha valaki jobban tudja ezeket a dolgokat nálam :/ Amugy még mielött valaki ugymond "hülyének nézne" amiatt kell az angol érettségi,mert felvételi követelmény a választott egyetemnél az angol középszintű érettségi.Ha németből érettségiznék azt sajnos nem fogadnák el :/
2017. jan. 29. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

nyugi nem néz senki hülyének:)

én ennyit találtam róla, ebből mondjuk nem derül ki h ne lehetne amit te mondasz

nekünk ezt mondták(tavaly érettségiztem), volt olyan aki ugyan így csinálta, mint te, hogy az angol érettségijét nézték és a másik idegennyelv(nála francia) jegyeket nézték

igazából annyi a lényeg hogy a 11-es és 12-es jegyek is ugyanabból a nyelvből legyenek(a te esetedben az a német)

szóval lehet, nyugodj meg:)

2017. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :)) Tudom...Csak pár pontot jelent, de akkor is...Ki tudja,talán pont azon a pár ponton fog múlni :/
2017. jan. 29. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!