Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van az, hogy nem engedi...

Miért van az, hogy nem engedi a felvételiben az érettségi bizonyítvány feltölteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudna nekem valaki esetleg abban segíteni, hogy tavaly végeztem el a gimnáziumot és most szeretnék jelentkezni egyetemre. Érettségivel rendelkezem, azonban tavaly is jelentkeztem már, de nem vettek fel nyelvvizsga miatt. Az lenne a kérdésem, hogy az E felvételi rendszerben az érettségi eredmények pontban azt írja, hogy A 2006. január 1-je után kibocsátott magyar rendszerű érettségi bizonyítványban szereplő érettségi vizsgaeredményeket a Hivatal a köznevelés információs rendszeréből elektronikus úton szerzi meg, tehát ezeket az adatok nem kell megadnia, illetve az érettségi bizonyítvány másolatát sem kell benyújtania!

Ilyenkor mi a teendő, illetve a dokumentumoknál sincs olyan, hogy érettségi bizonyítvány, csak nyelvvizsga, meg középfokú bizonyítvány.

Előre is köszönöm a választ!



2017. jan. 29. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:

"A 2006. január 1-je után kibocsátott magyar rendszerű érettségi bizonyítványban szereplő érettségi vizsgaeredményeket a Hivatal a köznevelés információs rendszeréből elektronikus úton szerzi meg, tehát ezeket az adatok nem kell megadnia, illetve az érettségi bizonyítvány másolatát sem kell benyújtania! "


Itt írja, hogy nem kell feltölteni.

2017. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akik pedig most jelentkeznek, nekik meg fel kell tölteni, ezért nem értem :/
2017. jan. 29. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy nekik fel kell tölteni?

Egyébként te is most jelentkezel, nem?

2017. jan. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kérdeztem több most végzős ismerősömet és nekik kell.

Tavaly is jelentkeztem, de nem vettek fel nyelvvizsga miatt, de mivel mostmár van nyelvvizsgám, azért jelentkezem:)

2017. jan. 29. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Hazudtak neked!
2017. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bem kell mar feltolteni.. hazudtak neked
2017. jan. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2017. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!