Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zsigmond Kiraly Egyetem?

Zsigmond Kiraly Egyetem?

Figyelt kérdés

Mindenfele tapasztalat erdekelne az egyetemmel kapcsoalarban, gondolkozom azon hogy jelentkezek. Mennyire draga es mennyire eri meg, hany ponttol vesznek fel, van e allami finanszirozas, es ahhoz mennyi pomt kell es hasonlok es minden. Foleg kerlek azok akik oda jarnak vagy a kozelmultban oda jartak. Segitsetek, hatalmaa dilemma a kobon.(tudom,ezek egy resze interneten es szorolapokon is megtalalhazo de a kozelmultban hatszaz iskolat bongesztem at, kicsit osszekavarodnak)

Nagyon nagyon koszonom mindenkinek.



2017. febr. 6. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
na nem mondod.. manapság már minden kis ... egyetemi rangot kap? Ma már meg lehet venni ezt is?
2017. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ohm..akarsz beszelni rola?
2017. febr. 6. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:
hát hogy úgy mondjam, ZsKF-ként sem volt éppen egy nagyon színvonalas felsőoktatási intézmény... attól hogy kapott egy E betűt, nem lett jobb.
2017. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia, van egy ilyen nevű videó valahol a neten. Korinna és Réka a Zsigmond Király Egyetemen
2017. febr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szemelyes tapaazzalat? Meselnel rola kerlek?:D
2017. febr. 6. 20:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi:D
2017. febr. 6. 20:09
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Én is oda jártam.


Orsós Mário közgazdász lángossütő

2017. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!