Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valószínűleg nagyon elrontotta...

Valószínűleg nagyon elrontottam a dolgozatomat fizikából, ki tudom még javítani? SOS

Figyelt kérdés
Kétlem,hogy meglesz a kettes.Összvissz két feladatot tudtam,az egyik 16 pontos volt,annyim talán meglesz,a másik 2.Talán még pár félpontot összeszedek.45 pontos dolgozat volt azthiszem,9 feladattal(a legtöbb pár pontos).Nagyon elcsesztem,nem tanultam rá egy betűt sem!Hetedikes vagyok,ez a második félévbe az első jegyünk.Az Apáczaiba szeretnék menni természettudomány/biológia szakra.Lehetek még ötös,ha nagyon tanulok és csak ötöst szerzek???

2017. febr. 8. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Félévkor hányas voltál?
2017. febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ötös.
2017. febr. 8. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor lehetsz ötös év végén is.
2017. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kettes lett!
2017. febr. 10. 14:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el! Az Apáczai csak kis hányadban számolja be az évvégi jegyeket a felvételi összpontszámba! A fiamnak 5 db négyese volt 7. évvégén és 8. félévkor összesen, ez pedig az apáczais pontszámítás szerint 9 hozott pont a max. 10-ből. Fel is vették.

Viszont tanuld a fizikát! Nem elsősorban az évvégi jegyek miatt, hanem a szóbeli miatt!

Szóval fel a fejjel, semmi sincs veszve!

2017. febr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!