Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kik jelentkeztek a József...

Kik jelentkeztek a József Attila Gimnáziumba (Budapest) a jövő évi tanévre?

Figyelt kérdés

2017. febr. 18. 16:00
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
sok sikert neked is :)
2017. febr. 27. 12:21
 22/42 anonim ***** válasza:

És is sok sikert kívánok mindenkinek! Kérdező! Milyen volt a szóbeli? Miket kérdeztek? Köszi előre is.

Egy izgatott sorstárs :-)

2017. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

sziasztok

nekem egy kicsit nehéz volt,mert a legnehezebb szövegértést húztam.Magamról kellett beszélnem,majd a szövegértéssel kapcsban voltak kérdések

majd ti is meséljetek :)

2017. febr. 27. 18:03
 24/42 anonim ***** válasza:
128 pontom van, behívtak, de gyengébb iskolát jelölök meg először, sajna nem bízom magamban.:(
2017. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Régies kifejezések és magyarázatuk,vagy ilyesmi volt benne?

És az szerintetek nembaj,ha rajzoltam pár smilet a füzetembe? xD

2017. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Én is nagyon nehéz szöveget húztam.:( De nem baj, utána nekem még angolom is volt, ami viszont jól ment, úgyhogy vannak esélyeim.:) Ha jól hallottam, már jövőhét kedden fent lesz az ideiglenes névsor, úgyhogy mindenkinek sok sikert.:)
2017. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
:) akkor jól sikerült nektek is(de azért még meséljetek :) .Talán be is kerülünk mindnyájan,és osztálytársak leszünk :)
2017. febr. 28. 21:07
 28/42 anonim ***** válasza:

Holnap megyek, remélem sikerülni fog,nagyon szeretnék ide járni,de úgy érzem,sehogy se fog sikerülni.😔


Azoknak,akik voltak: remélem,minden jól ment,és be fogtok jutni. ;)

2017. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam szóbelizni. Szerintem jól sikerült. Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Szövegértésen és angolon voltam. A szöveg nekem is régies volt, abban a kiemelt szavakat kellett magyarázni és a lényegét összefoglalni. Angolból tétel volt nekem az idő és öltözködés (nem ez a kedvencem) és egy kép. Ez szerintem nagyon jól sikerült. A füzetekkel kapcsolatban, nem azt várják el, hogy kódex szerű legyen, egy-két smile vagy ilyesmi szerintem belefér. Jövő hét kedden már egy kicsit majd többet tudunk. Remélem én is, hogy osztálytársak leszünk. Aki ma megy nagyon szorítok!
2017. márc. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Nahát, én is túl vagyok rajta. A végén megdicsértek, hogy ügyes vagyok.. Reménykedjünk :D
2017. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!