Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bejutni ezekbe a...

Van esélyem bejutni ezekbe a gimnáziumokba? (Többi lent)

Figyelt kérdés
4,7 az átlagom, viszont úgy érzem a központi felvételi nem sikerült a legjobban...Ahogy átszámoltam 60-70 pont között lesz. A József Attila (újbudai) Gimnáziumot jelöltem elsőnek. Szerintetek van esély arra hogy egyátalán szóbelire behívjanak? A másik a Jedlik Ányos Gimnázium, arról nem sok jót hallottam:( Esetleg valaki oda járt/jár akkor leírhatja hogy hány ponttal került be, milyen a suli, tanárok, közösség, stb...Válaszokat előre is köszönöm:)

2017. jan. 22. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én háromegészvalamennyis átlaggal tizenvalahanyadik voltam az ideiglenesen anno, igaz, jobb lett az írásbelim, de kizárt, hogy ne vegyenek fel, József Attilánál az első száz azt hiszem, bekerült. (sőt, valami erősebb sulit is megjelölhetnél)
2017. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod:)

Megmondom őszintén most kicsit megnyugtattál:)

2017. jan. 22. 18:27
 3/6 anonim válasza:

Jedlikbe jártam, tavaly érettségiztem. Szerinem nagyon jó suli, ha kihasználod a lehetőségeidet. Ismerj meg ott majdnem mindekit - diákok/tanárok ;) .. Ha jóba vagy sok emberrel, hidd el bármilyen suliba jól elleszel.

Érettségi után merre szeretnél továbbmenni? (Ha már tudod kb... )

Ha érdekel, tudok sokmindenben segíteni. Írj privit

2017. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as nagyon köszönöm! :) Írni fogok☺
2017. jan. 29. 07:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, ha engem kérdezel, van esélyed még a jedlikbe is akár matek tagozatra, talán infora is. Sok szerencsét.
2018. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! A József Attilába tavaly 118 pont volt a szóbeli behívási ponthatár. Idén 120 pont körül várják. Nem tudom, hogy mennyi lesz végül a vitt pontod, de így kalkulálj! Ezen a linken meg tudod nézni, hogy tavaly hányadik volt az utolsó aki bekerült, stb.

[link]

2018. febr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!