Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Segítség fittség mérés. Mit...

Szerelmeslány13 kérdése:

Segítség fittség mérés. Mit tegyek ha kövér avgyok és mindenki előtt meg kell méreckednem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nemrég váltottam iskolát és rengeteg klikkesedés lépett fel.Egy csomószor belém kötnek viszont egy baj van.A fittség mérés.

Nálunk ez úgy történik hogy 1 vagy 2 lánnyal bemész a szertárba és ráálsz a mérlegre ők meg megnézik hány kiló vagy.

Én félek nálunk mindenki vékony csak én vagyok kövér.Nincs időm leadni 10 kilót minimum egy hét alatt és nem szeretnék beégni.


2017. febr. 20. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem is problémát jelentett volna. Óra előtti szünetben odamentem a tanárhoz, hogy ha leehtne, engem külön mérjen a többeiktől. Ennek hatására tesióran is felvetette mindenkinek hogy egyedül méri. Szerintem ha megkéred, abbol nem leeht baj
2017. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen erre én is gondoltam! :)

Remélem megengedi.Hiába ballagok,piszkálódás nélkül szeretném végig vinni a hátralevő hónapokat! :)

2017. febr. 20. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Most lehet kicsit nyers leszek, de ha kövér vagy, akkor azt már most is látják rajtad, senki se fog meglepődni. Ha piszkálni akarnak a súlyod miatt, akkor megteszik anélkül is, hogy tudnánk a pontos számot. Ha eddig nem voltál célkeresztben a súlyod miatt, akkor szerintem ezután se leszel.

Egyébként ha ennyire zavar a súlyod, akkor próbálj tenni ellene, már magad miatt is. Rajtam is volt 10-15 kg súlyfelesleg kb egész tinédzser koromban és az életem egyik legjobb változása volt, amikor megszabadultam tőle középiskola után. Persze, fogadjuk el magunkat és legyünk boldogak a bőrünkben meg minden, de azért amin lehet azon javítsunk.


21/F

2017. febr. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Remélem sikerül megúsznod és nincs sok barom osztálytársad. Bár sajna túl sokan vannak.

Magam is félénk vagyok sőt nagyon is de azt tanácsolom próbálj barátkozni ha megpróbálod abból nagy baj nem lehet szerintem.

2017. febr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Figyelj az osztályban mindenki tudja hogy egy két zsírpátna mindenkin van,nincsen olyan gyerek aki 50 kg alatt lenni nyugi nem lesz semmi én 60 vagyok és fiú 1-2 zsírpárnanem baj
2017. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!