Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyatábor. Mit csináljak?

Gólyatábor. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Gólyatáborom lesz a főiskolán augusztus végén. Eléggé félek, mert ezek vad dolgok, én meg nem az a típusú ember vagyok, aki ezt szereti.

Plusz ugye itt szokás a fürdés, Balaton, fürdőruha meg hasonlók. Nagyon nem szeretem a fürdőruhát, talán öt éve voltam utoljára strandon, mert nem szeretem a testemet mutogatni. :/ De attól félek, ha nem leszek fürdőruhában, megutálnak vagy kiközösítenek. Mit gondoltok, mit tegyek?



2015. aug. 1. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnél elmenni, hát nem mész el. Legfeljebb nem leszel annyira jóban azokkal az emberekkel, akik ott ismerkednek össze, de mivel ők valószínűleg nem a te világod, ez nagy hátrányként úgysem ér majd. A négy év (vagy ki tudja mennyi) alatt meg úgyis megtalálod azt a kört, amelyik befogad, akikkel "együtt rezegsz".


Ha viszont hallgatói önkormányzati tag, népszerű diák vagy későbbi szervező szeretnél lenni, feltétlenül menj el.

2015. aug. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

akkor hát azt mondod legyek olyan mint ők és viselkedjek úgy még ha nem is az én világom?

mert csak így lehetek "népszerű" ahogy te mondtad?

2015. aug. 1. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég furcsa a felfogásod ennyi idősen... Miért kéne megjátszanod magad? Bármikor bármire mondhatsz nemet, nyilván nem te vagy az egyetlen, akinek valami nem jön be vagy nem az ő világa. Attól, hogy behódolsz és magadra erőltetsz valamit, még nem leszel előrébb, sőt. Elmehetsz úgy is, hogy nem vagy benne mindenben csak azért, mert muszájnak érzed. Jó esetben ezek intelligens, a felnőttséghez közeledő emberek, ha kiközösítenek azért, mert te nem akarsz strandolni, vagy nem vagy benne bizonyos vad dolgokban, akkor nem igazán van értelme tartanod velük a kapcsolatot az egyetemi évek alatt.
2015. aug. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én főiskolám annak idején nem is szervezett ilyet. Így nem is hiányzott. Akikkel később jóba lettem, lám azokkal is megtaláltuk egymást.

Egyébként idén talán nem lesz olyan vadulás, mint az elmúlt években, mert most nagyon szem előtt vannak ezek a rendezvények az erőszakolós esetek miatt.

2015. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!