Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek, hogy jobb eredmény...

Mit tegyek, hogy jobb eredményeket érjek el? (felsőoktatás. )

Figyelt kérdés

Egyetemen tanulok gazdasági területen.. Eddig sikerült minden tárgyam, de másodszorra vagy harmadszorra csak..


Amit érzek régóta az csak a csalódottság. Általában gyenge eredmények szerepelnek a neptunkódom mellett is.. Egyszerűen nem vagyok jó matekból és így több alapgazdasági tárgy sem megy..


Fogalmam sincs miért írom ki ide most ezt, eddig még úgy éreztem, hogy majd talán eljön az én időm is.. Ha szorgalmas vagyok és rengeteget is készülök bármilyen számonkérésre, általában az 50% alatt pozicionálom magam, és az 5-ösre már esélyem se marad.. Kettesekre legfeljebb, pedig nem akarok ilyen tanuló lenni.


Mit tehetnék ha az én képességeim nem elegek, a szorgalmam se :( haladjak így a 2-esekért küzdve, míg csoda nem történik?


És a poén az egészben, hogy semmire se vágyom jobban, mint egy gazdasági végzettségre, sok lehetőseget látok benne, ami számomra a megfelelő út lehetne..legalábbis eddig így voltam vele.. A folytonos elbukás miatt már nem tudok a csalódottságon felülkerekedni. :(


2017. febr. 21. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan vannak vele így. De ez ne hátráltasson, csináld úgy, ahogy megy, adj bele mindent, tedd meg a tőled telhető maximálist, és lesz ami lesz. Ha egyszer meglesz a papírod, a kutya nem nézi milyen átlaggal végeztél, ráadásul az egyetemen tanultak 90%-át amúgy sem fogod hasznosítani.
2017. febr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ha nem mwgy nagyon a matek lehet mégsem ez a te szakod :( de viszont! a lényeg, hogy meglegyen és utána még tovabb fejlesztheted magad:)
2017. febr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!