Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a helyzet mostanság a...

Mi a helyzet mostanság a Pázmány piliscsabai campusával?

Figyelt kérdés

Én 2015-ben felvételiztem, s abban az évben először meghirdették Budapesten is azt a képzést, ami a korábbiakban csak Piliscsabán indult. Akkor valami olyasmit mondtak, hogy előbb-utóbb az egész piliscsabai campust fel fogják számolni, mert egyrészt nem sokan akarnak oda kijárni, másrészt az épület sem alkalmas túlságosan egyetemi célokra, rosszul lett megtervezve.

Hogyan áll most ez? Én végül az ELTE-re mentem, így nem hallok sokat a Pázmányról, de elképzelhetőnek tartom, hogy a mesterképzést viszont mégiscsak ott csinálnám, mert sokkal szimpatikusabb a képzési terv, mint az ELTE-n. Ez persze csak akkor játszik, ha Budapesten indul a képzés, nem Piliscsabán.



2017. febr. 28. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
?
2017. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41%
Jelenleg a legtöbb ember akit 2015ben vettek fel, az ingázik a tárogató út és Piliscsaba között mivel sok tárgyat csak kintre lehet felvenni. Én nem hiszem hogy be akarnák hozni a piliscsabai campust teljesen, sőt sok szakot amit anno 2015ben Budapestre behoztak tavalytól már csak Piliscsabán indultak.
2017. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!