Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a teendő ha az iskolában...

Mi a teendő ha az iskolában jogtalanul járnak el egy diákkal vagy nem foglalkoznak a panaszával?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok már. Tavaly második fél évben kaptunk egy uj angol tanárt és elvették a másikat mert,hogy ez az új tanár nem tudja a végzősöket felkésziteni az érettsegire mivel tanito nő végzettsége van. Idén vissza kaptuk ezt a tanárt immár végzősként mindenkinek szóétunk h nem tud tanitani es nem fogunk tudni leérettségizni azt mondtak nincs másik tanár. Elfogadtuk.. Viszont azóta ez a nő engem lek...vazott, azt mondta le lökne a lépcsőn és még ilyen szépségek... Mai napon pedig kizart engem es még jó pár osztály társam akönyvtárbol ahol az órát tartja pedig nem is oda vagyunk kiirva es nem is fér el mindenki az asztalnál ezért pl van aki a táblát se látja de nem hajlando lejönni onnan.. Jeleztem ezt az osztály főnöknek de azt mondta a tanárral beszeljem meg aki.. szoltam neki az volt a válasz semmi közöm hozzá menjek el.. köszönöm előre is a segitséget.

2017. márc. 1. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos mindenkinél okosabb típus vagy, ezért nem kedvel.

Tudod amilyen az Adjonisten, olyan a Fogadjisten.


Semmi jogtalant nem tett különben sem.

2017. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tehát ha jól értem egy tanár kizárhat az órájáról? mert esetleg az o kedvenc diákja azt mondta vagy mert késtem ..? Azt elfeljtettem leirni hogy pontosabban ez úgy történt hogy van egy lány aki jóba van a tanárral már mielőtt az iskolába tanitott akkor is.. és ossze veszett ezzel a lánnyal a fél osztály és szünetben monda neki h a tudja kiket nem akarja kizárni és erre a tanár h amugy se akar minket beengedni..


ja és amugy nem érzem magam mindenkinál okosabbnak bár gondolom ezt beszólasnak szántad de zavar ez az egész és nem érzem igazságosnak..

2017. márc. 1. 16:38
 3/4 anonim válasza:
Fordulj a szüleidhez. Amennyiben úgy látják hogy igazad van, biztosan beszélni fognak az iskolában az illetékes tanárral. Én számtalanszor megtettem a lányaimért és jobb lett a helyzet.
2017. márc. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak anyukám van de nem vele élek..ettől független volt már bent az iskolában és semmi valtozás.. :/
2017. márc. 4. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!