Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Üdv! Szeretnék a fiammal...

Üdv! Szeretnék a fiammal lemenni a Dunára, Ipolyra egy 2m-es orsó nélküli bottal kishalakat fogni. Megbüntetnek érte, vagy nem foglalkoznak ilyennel az ellenőrök? Esetleg mi a teendő?

Figyelt kérdés

2014. júl. 28. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanazt a büntetést fogod érte kapni, mint ha 2 bottal fenekező szerelékkel horgásznál.

1-2 000 ft-ért ki lehet váltani a gyerekengedélyt, azzal mehettek együtt horgászni, 1 bottal (lehet úszós, fenekezős) és 1 db nemes halat vihettek haza ill. 3 kg egyéb halat.

2014. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rendesek a halőrök, szerintem jegy nélkül sem lesz probléma, bár való igaz, hivatalosan bünti lenne a dolog.

De én is javasolnám a gyerekjegy kiváltását - hátha megragadja őt ez a szép sport. :-)

2014. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ebben bízom én is. Kiváltom mindenképp. Köszönöm a válaszokat. :)
2014. júl. 30. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!