Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi esélyem van a Karinthy...

Mennyi esélyem van a Karinthy Frigyes Gimnázium bármelyik szakára?

Figyelt kérdés

Írásbeli:72/100

Hozott:40/50

Szóbeli: matek 16/25

Szóbeli:magyar 22/25

Szerintem azért nincs esélyem mert ilyen rossz a hozott pontok!(Mindeki akit ismerek és a Karinthy ba akar menni mind kitűnik mert megadták nekik, nálunk az iskolába ez nem így történik és tudom hogy ha máshova jártam volna akor sem lennék kitűnő de sokkal jobb jegyeim lennének! Régen máshova jártam és kitűnő voltam seb eljöttem mert az osztályba nagyon "rossz" gyerekek jártak.) mennyi esélyem van bármelyik szakra? Idén többet vesznek fel és 15 p kevesebb volt a behivasi ponthatár is.



2017. márc. 1. 15:45
 1/4 anonim válasza:
Angol kettan eleg eselytelen de probald meg...a nemet eselyesebb de nem biztos h eleg de a 4 evfolyamos angolra bekerulhetsz
2017. márc. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A behívási ponthatár idén 5 ponttal több volt, de nagyon drukkolok Neked, hogy felvegyenek. Ne add fel!
2017. márc. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tavaly az utolsó embert 168 ponttal vették fel kéttannyelvű angolra , ugyhogy a németre vagy az emelt angolra esetleg lehet esélyed. Szurkolok :)
2018. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az emelt angolra hány ponttól lehet bejutni?
2018. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!