Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek Pásztón a...

Mi a véleményetek Pásztón a Mikszáth Kálmán Líceumról? Angol-szak, magyar-francia szak?

Figyelt kérdés
Most szeptembertől indul egy új szak a magyar-német én ezt jelöltem elsőnek, csak kíváncsi vagyok a többi szakra is. Légyszi írjatok tapasztalatokat róla. A tanárokról és a diákokról is.

2017. márc. 2. 18:41
 1/1 anonim válasza:
A francia tagozatosaknál a legjobb az átlag, viszont ott nagyon sokat kell tanulni akár egy hármasért is. A gimis osztályokat én annyira nem csípem, mert sokan cigiznek, isznak, drogoznak stb. A szakközepes osztályokban sokan jó fejek, de itt annyira nem jó az osztályátlag. A tanárok többsége normális, persze itt is vannak kivételek. Például az egyik magyartanár nem is azt rakja sokszor a dolgozatba, mint amit tanultunk, vagy direkt úgy teszi fel a kérdést, hogy ne értsd meg...
2017. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!