Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti I. kerületi...

A budapesti I. kerületi Kosztolányi Dezső Gimnáziumban milyenek a tanárok?

Figyelt kérdés

Szóbeli felvételi vizsga nincs, de van valamilyen "elbeszélgetés".

Mit tudtok erről a beszélgetésről?

Milyenek a tanárok a beszélgetésen? Kedvesek?


Nagyon izgulós típus vagyok. Félek, hogy milyen lesz a beszélgetés.



2017. márc. 2. 23:44
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Miérta kozpontid hány pontos lett?
2017. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
A központit nem számolják!
2017. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:

Az írásbelit még ebben az évben nem számolják a pontszámokba a nyolcadikosoknak!


[link]

2017. márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

Nem tudom hányadik válaszoló, alapból, hogy a fenébe jelöltek meg 615-en azt az egyetlen negy évfolyamos tagozatot?? XDDDDDDDD

En 4,7 vagyok a 178(? Ha jól emlékszem) helyen. Alapból mikor en voltam elbeszelgetesen, vagy másfél órát az iskolában tartózkodtam, es nem volt valami sok gyerek..kb velem együtt 20.:D szóval tényleg nem értem.

2017. márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
Előző voltam, tuti valami bunda az egesz.XDDD
2017. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

Egy ismerősöm édesanyja felhívta a Kosztolányi gimit, kérdezte, hogy hol láthatja, hány pontja van a gyereknek.

A titkárságra kapcsolták, ott egy nő közölte, hogy "a lista a honlapon van".

Rendben, mondta az anyuka, a rangsor meg van, de a gyerek, sorszáma alapján nagyon lent van, pedig kiváló tanuló.

Hány pontja van?


A nő azt válaszolta, hogy a pontszámokról nem tájékoztatják a diákokat (semmilyen esetben, még személyesen sem!), a honlapon található tájékoztató alapján mindenki számolja ki magának, hogy mennyi pontja van... (?!!)


Az anyuka közölte, hogy otthon már kiszámolták, hogy a gyereknek hány pontja van, de szeretnék ellenőrizni, hogy a gimnáziumban helyesen számolták-e a pontokat!

Kérdezte, hogy mikor és hol tudják ezt megtenni.


A nő egy ideig hallgatott, majd halkan válaszolt, hogy: "Erre nincs lehetőség!"

2017. márc. 10. 17:12
 27/48 anonim válasza:
Én csak ma az ideiglenes listából három verziót mentettem le. Az utolsónál voltak csak fent a pontok. A lányom a reggeli listához képest, estére mindössze 50 helyet csúszott hátrébb, miközben azonos pontszám csak 18 gyereknél volt. Akkor most mi van???
2017. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
Elég érdekes iskola ez a Kosztolanyi, elméletileg 615-en jeloltek meg,holott alig volt gyerek az elbeszelgetesen, volt nem tagadom, de azért 615-en, egy ilyen eldugott kis iskolát, eléggé verebnek nezik az oda jelentkezoket😂
2017. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:

Aaajaaaj, ez már több, mint gyaanúús!!!


Most, hogy nyilvánosságra hozták a pontszámokat, a délelőtti rangsorhoz képest, több, mint 100 hellyel feljebb kerültem!!!

2017. márc. 10. 21:54
 30/48 A kérdező kommentje:

Normálisak ezek?


Az eddigi tájékoztató szerint, a 9. osztályba legalább 60 diákot vesznek fel!

Két teljes osztályt: egy reál és egy humán!


Most átjavították a szöveget, és már csak egy osztályt vesznek fel...


Mi ez? Szívatnak mindenkit??


A pontszámítás is most hirtelen megváltozott. Eddig az volt a tájékoztatóban, hogy maximum 100 pontot lehet szerezni.

A mai naptól már csak ötvenet!

2017. márc. 10. 22:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!