Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esély így a kollégiumra?

Van esély így a kollégiumra?

Figyelt kérdés
Most fogom kezdeni a 2. évet, de alig van kreditem, mert egyéb okok miatt nem tudtam bejárni suliba, szóval kb. 10 kreditem van, ami ugye semmi. És költségtérítésesen vagyok. Nekem van egy erős érzésem hogy nincs esély, de hátha itt vlaki jobban tudja.
2010. máj. 10. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez sztem sulifüggő.

De ha a költségtérítés megy, akkor mellé nem tudtok egy albit fizetni? Mert elég kevés esélyét látom annak h kapsz :(

2010. máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
albiban vagyok, csak úgy gondoltuk szobatársammal átmegyünk kollégiumba..
2010. máj. 10. 13:30
 3/6 anonim ***** válasza:
de melyik iskola?
2010. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gödöllő, SZIE
2010. máj. 10. 13:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem barátom Békéscsabára jár, szintén SZIE.

Náluk még van is hely azt hiszem és senki sem ment sztem albiba, csak koli, mert annyira jó és modern.Sztem biztos h nálatok is lesz hely, bár ezt meg tudod tudakolni csop.társaidtól is, de beadsz egy kérvényt és biztos h lesz helyed!

2010. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

pályázzál mindenképp, aztén majd meglátod. Nálunk (BME) azért nehezebb bekerülni :( Peidig nem is hűdemodern.

Egyébként az ezért felelős embereket (nálunk pl hallgatói képviselők)érdemes megkérdezni. Itt úgy van, h költségtérítésesnek kétszeres áron van a kolesz.

És ha nincs meg 30 kredited, és min. 3as átlagod, sanszos h bekerülsz e :(

2010. máj. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!