Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » LUK VUK RK vagy UK? Ti melyik...

LUK VUK RK vagy UK? Ti melyik kollégiumra szavaztok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az RK, főleg hogy rendbe lett hozva, így már nagyon jó. A VUK sincs rossz helyen.

De mind a kettőben csak hosszabb-rövidebb látogatásokat tettem, szóval várj amíg valaki nyilatkozik aki élt is bennük. :)

2011. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
VUK-ban más egyetemekről is vannak (ELTÉ-ről biztosan), szóval a hangulat az garantált. :)
2011. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a VUK ára viszont húzósxDD
2011. aug. 9. 18:33
 4/9 anonim válasza:
én eddig csak a LUK-VUK-ot láttam, a VUK egyértelműen a legjobb meg a legdrágább is persze... LUK-al annyi a "gond",h nincs saját fürdő, irány a folyosón a közös meg ugye ott többen vagytok a szobában mint a VUK-ban... RK-UK között nem tok nagy különbséget,de az RK lett legutóbb felújítva szal elvileg az a legkorszerűbb :)
2011. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
drágába biztos nem megyekxDDD az rk belűlről hogy néz ki? mint egy kisebb ház? külön szobák vannak? valami ilyesmi képet láttam.
2011. aug. 19. 09:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Az RK elég nagy épület, régifajta lépcsővel (persze lift is van), széles folyosókkal. Én olyan szobát láttam többet is, ahol az ajtón belépve volt egy közös rész, ott volt hűtő, pici asztal, fogas, ilyesmi. Innen 3 ajtó nyílt, szemben a fürdő, jobbra és balra lakószoba. Mindkét szoba kétágyas volt, az össz négy ember ha nem csal a memóriám. Új fehér műanyag ablakok, normális festés.

Ez volt kb. 2 éve, gondolom még nincs annyira lelakva.

2011. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az azért nem rossz:)talán ez a legjobb és nem is olyan drága
2011. aug. 20. 09:21
 8/9 A kérdező kommentje:
tudna valaki segíteni nekem hogy mi az a kaució a kollégiumnál? mert nekem küldtek egy emailt és 22 000 ft. kicsit sokalltam. és meddig kell befizetni?valahol az van hogy a beköltözés napjáig, máshol meg azt írják hogy szept 9.és egyszer kell befizetni vagy többször?
2011. aug. 27. 09:44
 9/9 anonim ***** válasza:

A kaució elméletileg egyszeri díj, amit befizetsz év elején és ha megfelelő állapotban van a szoba kiköltözéskor (év végén), akkor visszakapod. Ha pl. leszabnátok a szekrény ajtaját, akkor ebből levonják az asztalos és az anyag díjaát, vagy pl. az üvegesét ha kimegy az ablak valami véletlen miatt. Soknak tűnik, ezzel próbálják visszafogni a féktelenkedést. De ha minden OK visszakapod, aztán következő beköltözéskor fizetheted be újra.

A befizetéssel kapcsolatban ha nincs a papíron semmi, akkor telefonálj és kérdezz.

2011. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!