Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit érdemes átnézéni az...

Mit érdemes átnézéni az magyar érettségi 2. részéhez? ( hosszú esszét )

Figyelt kérdés

Betudnátok linkelni pár dolgot amit nektek segítettek vagy szerintetek jó átnézni érettségi előtt. pl.: verselemzési szempontok stb...

Azt is vegyétek figyelembe, hogy elvileg a mostani érettségi kicsit eltér az eddigiektől.


Tudom, minden fent van az interneten csak keresni kell. Magyar órán nem készülünk sokat az érettségire ( pedig elég jó iskolába járok ) és ezért nem igazán tudom, hogy mire keressek rá.



2017. márc. 7. 21:17
 1/2 anonim válasza:
Én még igaz nem fogok érettségizni,de én a könyvesboltokban;abban a könyvekben minden le van írva hogy ha szeretnél rá pénzt költeni.Ha nem addig is keresek a neten ilyen oldalakat
2017. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olvass verselemzéseket leginkább olyan versről amit ismersz, vannak ilyen könyvek is... A novella elemzési szempontokat is nézd át (mondjuk nekünk tavaly mese volt). És nézd meg az előző évek javítókulcsában hogy mire adnak benne pontokat, az is sokat segíthet.
2017. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!