Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meselnetek a Xantus Janos...

Meselnetek a Xantus Janos Gimnaziumrol hosszan?

Figyelt kérdés
Minden erdekel. Tanarok, kozosseg, GOLYATABOR, orosz tagozat, suli, WC, bufe

2017. márc. 11. 09:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja es orosz tagozaton mennyire fogom megtanulni az angolt?
2017. márc. 11. 09:55
 2/8 anonim ***** válasza:
A célnyelvet baromi jól,a másodikat sehogy.
2017. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Es te honnan tudod, nem is jarsz oda ,,,, ?!?!?!
2017. márc. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
A Xántusban az angol nyelv oktatása kimagaslo! 😊
2017. márc. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nos, roviden csak annyi hogy ELKERULENDO hely

Hosszabban pedig... Egy olyan suli ,ahol ha van egy kis szemelyiseged, az eleg nagy baj. A tanarok tobbsege igazi megkeseredett forma. A kozosseget nem mondanam rossznak de osztalyok kozott nem szokas baratkozni es lehetoseg sincs igazan. Napi 6-7 ora az alap. Nulladik utan heti 6 celnyelv amit az osztalyok fele egyaltalan nem tud normalisan. A masodik nyelv az kinos tema nalunk, mivel az alapok sem mennek senkinek. Ebbol ne is szamits kozepfoku nyelvvizsgara. Maga az epulet szep kb ennyi en pl ezert jottem ide mert gondoltam biztosan jo hely ha ilyen rendben van. Sokan mondjak hogy sznob suli , na ez az amivel nem ertek egyet nem mondanam hogy gazdag nyerekek vannak, persze elofordul, mint mindenhol. Programokra ne szamits mert nincs semmi jo. Most rugtak ki nehany embert mert ITTAK. Kozben a diakok szokasairol nalunk jobb nem beszelni. Remelem segitettem nem megijeszteni akarlak, de remelem nem jossz ebbe a suliba. En jovore valtok sulit es alig varom.

2017. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólóval.. Én most vagyok 11.-es és tavaly jöttem el a Xantusból és ez volt életem egyik legjobb döntése. Teljesen tönkretett ez a suli, egyszerűen egy márványba csomagolt fos. A te érdekedben mondom, hogy kerüld el ezt a sulit. A gólyatábor semmi extra a felsőbb évesek halálra szivatnak majd, de a közösség egész okés.
2017. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Idén ballagtam. Az angol tanítás nem erős, kicsit sem. Gondolom ez tanár függő, de mi a solutions könyveken végig haladva tanultuk a nyelvet. 2. évben leraktam a felsőt, de nem a sulinak köszönhetően... Az osztályomból sokaknak még középfokújuk sincsen és amikor angol emelt próba érettségiket csináltuk, kb 3 ember kivételével senki sem érte el a 60%-ot :D.... Csak önszorgalommal van esélyed megtanulni ott a nyelvet, ha túl teljesíted az elvárásokat...


A másodnyelv tanítása mégrosszabb.


Az iskola épület és a közösség az átlagnál jobb.

2017. jún. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úristen! Ez eléggé szomorú. Jövőre ballagok, és a leendő iskolák között szerepelt a Xantus is. Ezek után biztos,hogy nem írom be.
2017. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!