Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ha egy suliban...

Szerintetek ha egy suliban 43. vagyok, es 15-öt vesznek fel, akkor van esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés

2017. márc. 14. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom van. Első 30-ig biztosan van. Utánna neccesebb de nem lehetetlen... Persze attól függ mennyire erős suli... Ha közép... Tehát ilyen ázlag elvagy bent de nem szakadsz meg akkor simán bent vagy
2017. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attol fugg melyik suli
2017. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Varosmajor
2017. márc. 14. 16:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Így is van? A Varosmajor M.O 6. legerősebb sulija
2017. márc. 14. 22:48
 5/6 Emese 2002 ***** válasza:
Attol függ mennyi a tújelentkezés aránya. Ha háromszoros, nem biztos hogy van esélyed ha esetleg kétszeres, akkor is olyan 20 főt tudnák mondani aki kiesik előtted, DE csodák vannak reménykedj, hogy bent vagy ne add fel nem lehetetlen. Én is így vagyok csak én gyengébb sulival, 30 ember kell kiessen előttem. Hát sok sikert, szurkolok neked.
2017. ápr. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Thx❤
2017. ápr. 2. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!