Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ácsoknak van munkájuk egész...

Hidd kérdése:

Ácsoknak van munkájuk egész áprilistol-szeptemberig? Ismerösöm monta nehéz bekerülni szeretek a szabadbaleni ha jó az idö meg szeretek magasban lenni onann jöt az ács jó voltam matekból suliban.

Figyelt kérdés
"Álltalában" hánytól hányig dolgoznak hány napot egy héten

2015. márc. 22. 21:06
 1/2 anonim válasza:
En is jelentkeztem acsnak de nagyon nehez mert nem jelentkeznek elegen. A megyében nem is indítanak acs szakmát. :(
2015. ápr. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom hol laksz, de Kecskeméten folyamatosan van Ács képzés - ami el is indul - meg még a Tetőfedő képzést is el tudod ott végezni. Ha érdekel a suli neve írj egy privát üzenetet. Ha megvan a szakmád és ügyes vagy benne akkor sokat lehet keresni. Ha saját vállalkozásban csinálod akkor csak tőled függ hány órát dolgozol. Ha alkalmazott vagy akkor nyilván meg van szabva de a kereseti lehetőség is kevesebb.
2017. jún. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!