Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek is borzalmas suli...

Szerintetek is borzalmas suli a Deáktéri (DEG)?

Figyelt kérdés
Én itt vagyok már 2 éve és ahh...Mindenhol azt látom hogy szipi-szupi,és ígycsalogatják a gyerekeket...
2017. márc. 18. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, bár semmit nem hallottam róla (azt sem, hogy létezik).
2017. márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a borzalom benne?
2017. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A légkör..

Olvastam róla hideget-meleget,és nem nyugtatott meg,így a sorrendváltoztatás mellett döntöttünk..és a többiek véleménye alapján úgy látom helyesen.


Az olvastam fórumon és itt is hogy a gyerekek kikészülnek ott összetörnek és szomorúak...


A testvérem legjobb barátnőjének a lánya csupán egy éve jár oda és a vidám ,mosolygós lányból egy lelkileg tönkretett ember lett...

A diáktársai miatt..


Kibeszélik és állandó gyomorgörcse van...

Nagyon jól tanul és igyekszik,szorgalmas,szóval a tanulmányaival nincs baj csak a kisi szíve....

Hogy lehet bárkit így tönkre tenni?! :(

2017. márc. 18. 18:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Én előkészítőre jártam oda és nekem nagyon tetszett. Elsőnek jelöltem is.

Nem mindenkinek jó minden iskola. Nekem olyan. az egekig magadztalt Madách nem tetszett.

2017. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hol vagy 2 éve? Később pedig sorrendmódosításról írsz. Vagyis most akkor nem jársz oda - vagy oda jársz? Vagy a tesód gyereke jár oda? De akkor hol vagy két éve?
2017. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
En oda járok...a noverem 4 evvel nagyobb nalam es irtam hogy a baratnojenek a lanya jar oda....es azert valtoztattunk mert a hugom is ide keszult....
2017. márc. 24. 14:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ilyen rosszul érzed magad ott. :( Pedig mindenki nagyon szokta dicsérni ezt az iskolát, kivéve itt a fórumon pár emberkét... De a többség tényleg az egekig magasztalja, állítólag nagyon színvonalas, ugyanakkor családias...
2017. márc. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A négy évvel idősebb novered barátnője hany éves, ha a lánya oda jár? Anyukáddal egyidős?
2017. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Neeem de majdnem😀
2017. márc. 29. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!