Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan puskázzak matek képlete...

Hogyan puskázzak matek képleteknél?

Figyelt kérdés

Holnap matek tz,és ma csináltunk egy próbatesztet,és egy képlet sem jutott eszembe,pedig több mint háromnegyed óráig tanultam a képleteket.Stresszhelyetben nem jutnak eszembe a képletek.A tanár azt mindig észreveszi,ha lefele,odlara tekingetünk,ezért olyan megoldások nem jöhetnek szóba. Lehet használni számológépet,valahogy ezzel kéne buherálni.

Kérem akinek van valami ötlete,az segítsen!


2017. márc. 22. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Négyjegyű függvény táblázatot nem használhattok? Pedig elvileg azt is lehetne, mert érettségin is lehet. Abba meg minden benne van ami kell. Ha nincs egy oldalra kisbetűkkel beírod a képletet és ennyi.

Ha ez nem megy, akkor addig tanuld ameddig meg nem jegyzed.

2017. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én régen a padra vagy a számológép hátuljára írtam grafittal, esetleg a számológép tokjának belsejébe ragasztottam egy cetlit.

Ha saját papíron írjátok nem pedig tanár által kiosztotton, akkor arra is halványan ceruzával ráírhatod, majd mielőtt beadnád a dolgozatot kiradírozod.

2017. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha fekete a számológéped, akkor grafittal rá írhatod, ahogy csillan látni fogod, de nem feltűnő annyira, hogy ha valaki nem tudja, hogy ott van észre vegye. Csak ne adj okot arra, hogy meg nézze a tanár a géped :)
2017. márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!