Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetem nehézségét kb úgy...

Az egyetem nehézségét kb úgy kell elképzelni, mint ha félévente írnánk egy érettségit?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 12. 17:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
hehe. nem. teljesen más. de annál picivel húzósabb ám a vizsgaidőszak
2017. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább úgy fogalmaznám meg (bár ez nyilván egyetemenként, sőt egyénenként is eltérő lehet), hogy szinte egy lazítás nélküli, folyamatosan új ismeretek beépítésével és ahhoz kapcsolódó folyamatos levizsgázással járó időszak lenne. Azaz nincs lehetőség arra, hogy az ember kihagyjon 1 vagy 2 hetet, mert akkor már mintha kimaradna több tégla az épületből, amiket nem lehet később pótolni és a folyamatos összeomlás előjelei mutatkoznak.
2017. ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
az összeomlás nem csak képletesen értendő, az idegösszeomlás is játszik XD
2017. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
58%
Az érettségi és az egyetem is túl van ragozva. Nem akkora csoda egyik sem, mint amekkorát köré kreálnak az emberek. A vizsgaidőszak meg akkor idegösszeomlós, ha előtte 5 hónapig semmit nem csinálsz. De az nem az egyetem hibája.
2017. ápr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Szabós Angela válasza:
72%
Minden vizsga minimum egy érettségi.egy félévben van kb. 6-10 vizsga.Van aki könnyünek találja,van aki nehéznek.Az utóbbiak vannak többen.
2017. ápr. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
68%
Sokkal, de sokkal nehezebb. Volt olyan vizsgám, ahol az első alkalommal 70% volt a bukási arány, a következőkön meg 90%. Érettségin meg csak átrugdosnak valahogy.
2017. ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ha ilyen nehéz lenne,akkor hogy tudnak egy csomóan dolgozni is mellette?Meg levelezőn elvégezni?
2017. ápr. 13. 12:36
 8/28 anonim ***** válasza:
63%
Hát nálunk aki dolgozott mellette, abból ki is rúgtak jó párat. Levelező meg nem volt ebből a szakból, szal nem tudom az milyen.
2017. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Te milyen szakra jártál?Gondolom egyetemen is vannak könnyebb és nehezebb szakok.Gondolom azért nem mindegy az sem,hogy mérnökinfó vagy gender tanulmányok (az meg mi a tököm?xd)
2017. ápr. 13. 13:43
 10/28 anonim ***** válasza:
47%
Társadalmi nemek tanulmánya. Amúgy jól mondtad infó szakon vagyok.Hamar rájöttem mért van 20 ezres hiány belőlük.
2017. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!