Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE PPK-sok! Ha nem vagyok...

ELTE PPK-sok! Ha nem vagyok hallgató bemehetek pszichológia szakos előadásokra? Hol nézhetnék meg órarendet, hogy melyik teremben mikor és mi megy?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egyetemi hallgató, de szeretnék meglátogatni pszichológiai előadásokat. Megnéztem a kar oldalát, de sajnos nem találtam órarendet vagy teremrendet. Az érdekelne, hogy melyik teremben és mikor tartanak előadásokat a pszichológia szakos hallgatóknak és hogy ezekre "civilként" bejárhatok-e?

2017. ápr. 18. 19:04
 1/2 anonim válasza:

Én amikor pàr éve oda jártam, akkor volt olyan, hogy a pàrom beült velem óràra. Ha nagy létszámú előadásra, ami az egész évfolyamnak szól, beülsz hátra, senki se fog semmit szólni. Annak idején hallottam olyat is, hogy az egyetemi előadàsok nyilvánosak, szabadon làtogathatók. Igaz-e vagy sem,nem tudom. Viszont amikor én végeztem, akkor volt kiálásban valamilyen kàrtyàs beléptető rendszer. Nem tudom,lett-e belőle valami végul.


Az órarend nem nagyon szokott nyivánosan fent lenni sehol, csak abban a rendszerben, ahol a hallgatók felveszik az órákat.(Na meg a terem ajtaján szokott enni kiplakátolva annak idején, hogy mikor milyen óra van ott - nekunk a nagyelőadások a 216-ban és a 301-ben voltak, ha egyszer besurransz, ott nézelődj) Egy jeleneg oda járó tud neked segíteni abban, hogy megnézi a rendszerben. Itt látod a választékot, hogy milyen előadások vannak, Ba es Ma egyaránt. [link]

2017. ápr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írja, csak az elektronikus rendszerben lehet megnézni a tárgyakat pontos idő- és terembeosztással, így csak oda járó hallgatótól tudnád megérdeklődni a dolgot. Alapvetően bemehetsz, de az Izabella utcai épület pár éve már beléptető kapus, szóval a portán vendégkártyát kell kérned minden egyes alkalommal, ha be akarsz menni.
2017. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!