Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen maganiskolak vannak...

Milyen maganiskolak vannak magyarorszagon?

Figyelt kérdés

Sajnos csak 2 iskolat jeloltem meg. Egyikbe sem vettek fel. BTMN tanulo vagyok 2 es fel Eve. A matematikai tudasom KB. Egy harmadikos szintjen Van. Magyar is nagyon rosszul megy. 5. Osztlytol minden kiesett Amit tanultam. Olaszorszagbol koltoztunk magyarorszagra Meg 2010 ben. Sajnos ez nagyon megviselt es lemaradtam a tanulasban. Jelenleg fel vagyok mentve matekbol. (Mar 1 Eve) csak szorzasokat osztasokat tort % szamitast tanulunk a gyogypesagogussal. Az irasom olvashatatlan, kusza. Csak magyarbol felveteliztem ami 17 pont lett. Nagyon sok tantargybol 2-3 vagyok. Viszont informatikabol otthon vagyok, atlagon feluli kepessegekkel,. Mult honapban sikerult le tennem a 7 modulos ecdl vizsgat. Folyekonyan beszelek olaszul. Ha jol ertelmeztem az ofomet akkor gyujtoiskolaba fognak elhelyezni. Van e valamilyen maganiskola ami segit felzarkozni es ahol lehet angolo nyelvet tanulni? At lehet iratkozni egy maganiskola a? Igy felvesznek?

Elore is köszönöm!

U.i. Le a kalappal a Magyar emberek elott, nagyon nehez nyelv eza Magyar. 😊😊



2017. ápr. 25. 20:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!