Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyiket válasszam? ÓE Kandó...

Melyiket válasszam? ÓE Kandó vagy BME villamosmérnök?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy BME-n nem tanítanak rendesen, de legalább rengeteget kell hozzárakni magadtól egy vizsgán és még ott is szívatnak. Igazak ezek? Kandón hogy van?

Van olyan munka amit csak BME-s diplomával lehet megszerezni? (kutatási területen kívül, az nem érdekel)

Tényleg sokkal gyakorlatiasabb a Kandó?

Ha elkezdem a BME-t, de mégse jön be akkor mik a váltás feltételei, hátrányai? Folytathatom ugyanott ahol abbahagytam ha egy sikeres szemeszter végén váltok?

Ha a BSc-t a Kandón csinálom attól még mehetek MSc-re a BME-re ugye? Milyen eséllyel kerülök be és végzem el?



2017. máj. 13. 10:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

A nyíltnapról már sajnos lecsúsztam, mert most érettségizek és csak a VIK-en voltam. A télen még biztos voltam, hogy a BME-re szeretnék menni, de azóta elbizonytalanodtam. Technikai fejlettséget tekintve milyen a két egyetem? Csak, mert egy ilyen területen, mint például az informatika a mai világban elengedhetetlen a folyamatos fejlődés. Modern a tananyag, haladnak a korral? Ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata esetleg?

Köszönöm az eddigi válaszokat, sokat segítetek!! :)

2017. máj. 15. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!