Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csinálhatom így az érettségit?

Csinálhatom így az érettségit?

Figyelt kérdés
Jogra szeretnék menni eredetileg, de ha meggondolnám magam, csinálhatnám úgy, hogy leteszem az emelt törit, meggondolom magam, nem akarok jogot, és októberben megcsinálom a pszihológiához kellőket? Ill. ha igen, akkor nem lesz hátrány nekem, hogy az októberi érettségi után megyek?

2017. máj. 14. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdést.

Leteszed az emelt törit, akkor miért érettségiznél másból pszichológiára? A törit elfogadják, ráadásul az emelt is meglesz.

Amúgy felvételinél mindegy, hogy őszi vagy tavaszi érettségi időszakban csináltad meg.

2017. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előzőnek igaza vqn. Viszont lenne pár kérdésem:


-Érettségiztél már, vagy jövőre leszel végzős? Azért kérdem, mert ha már van érettségi bizonyítványod, akkor bármelyik időszakban jelentkezhetsz, viszont ha most vagy 11-es, akkor előrehozottat csak nyelvből ill. informatikából tehetsz.

2017. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jövőre érettségizem csak, tudom az előrehozott törvényt:) Nem gondoltam át, igazából a fő kérdés az volt, vagy lett volna, hogy ha a tavaszi érettségim megvan, de mást akarok és ahhoz más kell, akkor az őszi is elfogadható e, de azt hiszem kaptam választ, köszönöm!:)
2017. máj. 14. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!