Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet íratni énekből? A...

Hahaha:) kérdése:

Lehet íratni énekből? A tanárunk nagyon komolyan veszi pedig ez egy kézségtantárgy mégis szinte minden órán kioktat minket, hogy nem tudunk énekelni.

Figyelt kérdés
2017. máj. 14. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyne. Én majdnem meg is buktam. :D
2017. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Énekből lehet bukni is. Igen lehet íratni. Nálunk rendszeresen van dolgozat zenetörténetből. Az éneklés meg úgy megy, hogy párban éneklünk egy dalt a megadott listáról.
2017. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sose èrdekelt az ènek, mai napig nem tudok kottázni sem, akkor minek is tanultam?

Ènekelni se tudok, tehetsègem ehhez 0, nem tudom minek erőltetni, az meg vègkèpp nek èrdekel senkit, hogy mikor ki milyen operát írt.

Èn nem csináltam semmit, soha ès mègis ötös voltam, egyszer kaptam egyest, mert feleltem, egy szót sem tudtam mondani.

2017. máj. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A zenetörténet, zeneelmélet nem készség, valószínűleg ezért írtok belőle. Szerintem sokkal igazságosabb ezt osztályozni, mintha énekelnetek kéne, és aki nem tud, az egyest kap.
2017. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!