Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolát váltottam idén, de...

Iskolát váltottam idén, de mégis vissza szeretnék menni az előzőbe. Visszavehetnek?

Figyelt kérdés
Nyáron írtam egy különbözeti vizsgát a kilencedikes anyagból ami jól sikerült, így átvettek, és ezen a héten írnám a tizedikeset, és hogyha nem lesz meg a kettes mindegyik tantárgyból, akkor ugye vagy tizedikes leszek újra, vagy átmehetek egy másik iskolába. Arra gondoltam, hogy direkt elrontom, aztán visszamegyek az előző iskolámba. Tudom, hogy iskolaváltással nem szórakozunk, de nagyon megbántam, a tanárok is engem szivatnak folyamatosan meg még sorolhatnám de ez most mindegy is. Lehet ilyet?

2016. szept. 25. 13:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!