Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanár aztmondta 1,51 től adja...

Tanár aztmondta 1,51 től adja meg a kettest szerintetek így átenged?

Figyelt kérdés
1,77 re állok,de a 2.félévben 10db egyesem van és 2db kettesem (nálunk kis doga 2 jegyes nagy doga 4jegyes) az első félévben viszont van sok négyesem és ötösöm ezért állok még így is 1,77re.. Ebben a félévben nagyon sok dolog történt ami miatt nem tudtam tanulni és kórházban is voltam de ez nem kifogás. Tehát szerintetek így át engedhet ha megvan az átlag,de a 2.félév rémes...
2017. jún. 1. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha pusztán a számokat nézi, és átlag 1.51 felett vagy, akkor megadja. Ellenben ha nézi a tendenciát, akkor elképzelhető, hogy megbuktat. Ezt mi nem tudhatjuk, tőle kellene megkérdezned.
2017. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Facebookon megkérdeztem,nem válaszolt csak látta xd
2017. jún. 1. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!