Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meg teheti a tanár, hogy nem...

Meg teheti a tanár, hogy nem tartja be a házirendet, azaz nem adja meg a kettest 1.72-től?

Figyelt kérdés
Szóval minden tanár a sulinkba x.72től megadja a jobb jegyet, 1.72-től meg adj a kettest. Minden tanárt megkérdeztünk, azt mondta meg kell adni KIVÉVE ha a második félévbe nagyon sok az a 1-es, tehát a második félév nulla, akkor meg lehet buktatni valakit 3-asra is. Nos a vicc az egészben az, hogy a kémia tanár nem akarja megadni 1.72-re a kettest csak 2.00-tól, holott a kémia nem érettségi tantárgy, a suliba mindenki gyűlöli azt a tárgyat, abból van a legtöbb bukás (jelenleg 9-en állunk így). Én az első félévben meguktam kémiából (1.5), viszont a második félévbe most 1.73 vagyok, és a második félévem még jobb is mint az első (igaz nem nehéz jobbnak lenni mint 1.5) és azt mondta az még bukás. De nem értem, mert az ofő küldött bukásértesítőt mindenkinek aki bukásra áll valamiből, nekünk is jött (hittanból bukásra álltam és azt küldték de már javítottam) de a KÉMIA PEDIG NEM VOLT BENNE. Ezek szerint lehet, hogy a tanár csak íjezget minket?

2016. máj. 25. 16:19
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Ja és hozzá tenném, hogy 9.-es vagyok, és kémiám már csak 10. osztályba lesz, nem értem minek veszi komolyan, amikor az érettségi tárgyakból is megadják x.72-től
2016. máj. 25. 16:20
 2/34 anonim ***** válasza:

Linkeld be a házi rendeteket, mert ilyet nekem is látnom kell, hogy kereken .72-től adják meg a jobb jegyet.

Egyébként az, hogy nem szeretnek egy tárgyat, vagy hogy nem érettségi tárgy, az semmit nem befolyásol a kérdésben.

2016. máj. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
De szerintem igen, mert ez csak 2 éves tárgy, és akik jövőre jönnek, azoknak nem is lesz kémia 9.-be, se biosz, se föci.
2016. máj. 25. 16:27
 4/34 anonim válasza:

Osztálytársamat simán megvágták félévkor és év végén is földrajzból.


Félévkor 1,5-es átlaga volt, év végén 1,8.

2016. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
100%
Én nem rég estem ki a padbol de ez tanár függö nem láttam még olyat ,hogy ez házirendben lenne . Ha a tanár azt mondja a 2es kerek 2,0 tol van akkor az ugy van .
2016. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ezt írja.

De olvasd el, ha konkrétan ezt leírja mutasd meg neki, így üres spekuláció.

Alapesetben akkor kell megadnia, ha nem mértékben eltér, tehát pl. 2,9-re nem buktathat meg.

2016. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

"De szerintem igen"


- De nem. Vagy Te tudsz olyan írott szabályt, miszerint máshogy kell megítélnie a tanárnak a tárgyát, ha csak két évig tanulják? Én ilyenről nem tudok.

2016. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Ja, és még mindig nem látom a házi rendet, hogy alátámassza az állításodat.
2016. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
De a házirendbe le van írva, és az OSZTÁLYFŐNÖK IS MONDTA, HOGY MEG KELL ADNIA. Rajta kívül minden tanár megadja, csak ő nem. Szerintem csak blöfföl, nincs kedvem egy sz*aros kémia miatt csúszni.
2016. máj. 25. 16:32
 10/34 A kérdező kommentje:
Neten nem találtam meg, de amint megtalálom belinkelem
2016. máj. 25. 16:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!