Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki az aki szeptembertől a...

Ki az aki szeptembertől a Pogány Frigyes sport tagozatára fog járni és milyen a suli?

Figyelt kérdés

#sportszak #Pogány Frigyes gimnázium #milyen a suli? 18.ker.
2017. jún. 5. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Az szakgimi
2017. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a Pogányba jártam, semmi extra. Amikor odakerültem, hallani lehetett olyan híreket, hogy milyen lecsúszott diákok járnak oda, de igazából a legtöbb csak vagy elkényeztetett, nagyképű vagy szeretethiányos,figyelemre vágyik, és ezekből adódnak magatartásbéli problémáik. Szóval diákállományt tekintve mai szinten teljesen átlagos iskola.

A tanárokkal már lesznek problémák, a tanári kar kb. negyede nagyon jó, de a többség elég hozzá nem értő. Ha gondolod és kíváncsi vagy, írj üzenetet, és erről bővebben is írok.

2017. aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!