Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbuktathat egy tanár 1,96-tal?

Megbuktathat egy tanár 1,96-tal?

Figyelt kérdés
Azt mondta 2,0 alatt nem ad kettest,ilyenkor meg már nem enged senkit javítani utolsó napokban,találkozunk pótvizsgán,ezt megteheti?

2017. jún. 7. 19:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tanár függő, Nekem van olyan tanárom aki 2 egész alatt megbuktat, de van olyan is aki 1.80 tól adja meg. De szerintem,ha ennnyire állsz és jó a szorgalmad, látja a tanár rajtad,hogy akarod akkor megfogja adni a jobbat.
2017. jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk házirend szerint 1,8 alatt 2-es, azon felül a tanár saját döntése. Szóval simán megbuktathat ezzel, főleg ha a tz-k sikerültek rosszul.


"Másrészt tettetek intézkedéseket az ügyben, hogy az előző oktatótok nem volt hajlandó elvégezni a munkáját? Gondolom egyszerűbb volt beletörődni, hogy nem kell tanulni." - próbálkozni lehet, de meglepően sokszor semmi foganatja nincs a dolognak. Nálunk a tanár nem egyszer úgy jött órára, hogy be volt rúgva, alig bírt állni a lábán. Lett szólva a szülőknek, de a legtöbb szerint csak kitaláció volt az igazgató meg az osztályt hordts le, hogy hogy merészelünk ilyet állítani. Senki nem jött be egyszer se órára (igazgató, ofő, szülő akár), hogy tényleg van-e alapja a dolognak. Pedig mivel utolsó órában szokott lenni a tárgy nem egyszer előfordult. Másik tanárnak irreálisan magas elvárásai voltak, szivatta az osztályt, szóltunk ofőnek, bement pár szülő is ez miatt, végül elméletileg beszéltek erről a tanárral is de semmi változás nem volt. Harmadik tanár szintén csak a saját életéről mesélt, ezért is szóltunk, semmi. Pedig itt konkrétan az osztály kérte nem is egyszer a tanárt, hogy mit szeretnénk jobban átnézni, mert nem értjük. Amire az volt hogy jó, jó majd gyakoroljuk..na, persze... nagyon idesítő, hogy miért nem intézkedtek akkor, ha baj van, mikor nem egy esetben semmi haszna, mert nem erdekli igazán se a tanárt, se az ofőt, se az igazgatót de még a szülők nagy része is tesz rá. És ez csak amit én tapasztaltam gimi alatt, mástól is hallottam hasonlókat. Könnyű mondani hogy intézkedjetek, miközben senki nem segít a diákoknak, hiába jelzik a problémát. Még csak azt se lehetne mondani, hogy hülye lennék aki csak a saját butasága miatt hibáztatja a tanárokat, mikor még a szivatós tárgyból se álltam soha bukásra.

2017. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
* 1,8 alatt 1-es
2017. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!