Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor lenne szükséges elkezden...

Mikor lenne szükséges elkezdeni a készülést?

Figyelt kérdés
Idén vagyok kilencedikes egy gimnáziumban. Tizenkettedikben szeretnék majd bioszból és kémiából emelt szintű érettségit tenni. Mindkettőből ötös voltam eddig de tudom hogy ez az emelthez nem lesz elég. Szerintetek hányadikban kezdjek el rá készülni esetleg milyen mószerrel és elég-e a fakt vagy kell hozzá magántanár is?
2017. jún. 9. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is bioszból és kémiából szeretnék emeltezni, csak én már tizedikes vagyok.


Én úgy készültem eddig, hogy rendesen tanultam a suliba ezeket, kémiából dicséretes ötös vagyok (kilencedikben becsúszott egy négyes), bioszból is ötös vagyok, de van két négyesem.

Itthon is szoktam ismeretterjesztő filmeket nézni és érdekességeket olvasni a neten.

Tavaly és idén is jártam érettségi felkészítőre bioszból.

Ajánlom Fazekas és Szerényi Biológia könyveit (két kötet van). Nahyon sok dolog benne van, ami a tankönyvben nincsen.

Szerintem elég tizenegyedikben elkezdeni a komoly felkészülést, de addig tanuld rendesen eheket a tárgyakat, ne hanyahold el őket. Persze ha aggódsz amiatt, hogy nem lesz elég a fakt, akkor eljárhatsz magántanárhoz vagy egy olyan érettségi felkészítőre, mint én.

Azzal a módszerrel tanulj, ami neked a legjobb. Erre nem lehet jól válaszolni, mert lehet, hogy valaki nagyon szeret egy módszert, de az téhed csak hátráltatna.


Sok silert a felkészüléshez! :)

2017. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, egy csomó szóban véletlenül h-t írtam g betű helyett.
2017. jún. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Sok sikert kívánok én is a felkészüléshez! ;)
2017. jún. 10. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!