Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezt megteheti a tanár egy...

Ezt megteheti a tanár egy általános iskolában?

Figyelt kérdés
matekórán videóztam a telefonommal és egy köcsög oszt-társam beköpött.A tanár elvette a telefonomat.oké.ezt még megis értettem,de óra után odamentem hozzá,hogy visszakérjem és nem adta..azt mondta nem adhatja vissza.NA DE MIÉRT??az az enyém.igaz,hogy nem kellett volna elővennem,de már elvette és többet nem vettem elő.óra után az meg újra az én tulajdonom..nem.?!mért ilyen köcsögök a tanárok? a telefonomban benne van konkrétan az egész életem.ébresztőtől a telefonszámokon át minden.tudom hogy furán hangozhat mivel tinédzser vagyok de akkor is nagyon fontos nekem az a telefon....
2010. máj. 18. 17:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
a mi sulinkban őgy történik, hogy amikor valamit elvesznek, azt csak év végén adják oda. lehet te is így jársz;)
2010. máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%

Az nem volt FAIR hogy a tanár végezte a munkáját,és te nagy ívben sz@rtál rá,és ahelyett,hogy figyeltél volna,inkább fotózgattál...

Meg meg ne halj már a telefon nélkül!!!Ha valami baj lenne a lakásban,akkor rohanj át a szomszédhoz!

Bakker úgy csinálod mintha te lennél a világ legfontosabb embere...Az ébresztő órát meg meg lehet oldani egy sima ébresztős vekkerrel!!

2010. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!