Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tippek hatosztályosba?

Tippek hatosztályosba?

Figyelt kérdés

Szeptembertől megyek hatosztályos gimibe, már várom, de eléggé izgulok. Pár osztálytársat ismerek(fb)

Van két gyerek, akikről tudom,hogy a drága barátaik rólam pletykáltak nekik(kisváros hátrányai).

Ezzel mit tudok tenni? Egy fiú és egy lány.

Illetve, vannak ezzel kapcsolatban tippeitek, tapasztalataitok? Hogy érdemes tanulni, edzés, család és barátok mellett időt beosztani...(nem olyan vagyok, mint sok korombeli, nem a kettesre meg a hármasra hajtok)

És úgy kb minden érdekelne:)



2017. jún. 12. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Jedlikbe jössz?
2017. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen:)
2017. jún. 13. 06:44
 3/4 A kérdező kommentje:
*ahh elbsztam xd nem, úgy olvastam, hogy hetedikbe (vak vagyok xDD)
2017. jún. 13. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez attól függ, milyen nehéz a gimi. Ha úgy érzed, hogy a tanulás mellett tudsz és belefér az idődbe az edzés, akkor nagyon ajánlóm, hisz szükséged van a mozgásra. A barátokra mindenképp szánj időt, de persze ne az legyen ,hogy mindennap valahova elmentek. Én idén mentem hatosztályosba, és nekem személy szerint az iskolán, osztályon ,kívül semmi nem változott úgy drasztikusan (azt hiszem így kell írni). A tanulással kapcsolatban pedig , hogy néha a sok és tömény tanulás rosszabb mint a rövid, hatékony tanulás. Vannak az interneten tanulási tesztek (hogy te hogyan tanulsz legkönnyebben). Ha kitöltesz egy ilyet, szerintem a tanulásodat is segítheti, hogy tudod hogy te hogy tanulsz a legkönnyebben. Bár nem tudom hová mész, de ha bármi kérdésed van a hatosztályossal kapcsolatban nyugodtan írj:)
2017. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!