Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén vajon emelkedni fognak a...

Idén vajon emelkedni fognak a felvételi pontok?

Figyelt kérdés

Corvinusra akarok menni és 446 pontom van.

Az elég lehet egy állami szakra? Tavaly 448 volt ezeken a ponthatar. Most vajon alacsonyabb lesz?i



2017. jún. 16. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Gazdálkodási és menedzsment? A központi ponthatár erre a szakra idén 440 pont.


[link]

2017. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Ne edd magad előre, ez nem vezet sehová. Nagyon sok pontod van, gratulálok!!!

De azért remélem, hogy bejelöltél más szakokat is.

Az én jó tanácsom a következő: ne csak egy dolog töltse ki az életedet, mert ha ezt véletlenül elveszíted, boldogtalan leszel.

A helyedben én bizakodó lennék, de ha véletlenül nem teljesül ez a vágyad, hidd el, hogy ez nem a világvége lesz!

Üdv

2017. jún. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Igazából kár tippelgetni, ha már tudod a pontszámodat, akkor valószínűleg már nem is tudsz rajta változtatni. Ne görcsölj ezen, majd július végén kiderül :)
2017. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En elrontottam, nekem 433 pontom van HR-re szeretnek menni, remelem eleg lesz :/
2017. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!