Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy érzitek, milyen lett a...

Hogy érzitek, milyen lett a szóbeli?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem egész jók lettek, a választott nem igazán tudtam, de a tanár mindent kihúzott belőlem amit csak tudott.

2017. jún. 19. 16:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Egész király volt. :) Nem gondoltam volna, hogy ezt mondom mert állatira paráztam. De mindent tök jól el tudtam mondani. A legnagyobb gondom még az angollal volt, nem beszéltem egy szót se másfél hónapja, plusz az volt az első, kicsit leblokkolt az agyam szavak terén. De mindegy, én tudom hogy normális, valóságos kommunikációra képes vagyok, a képleírásnak meg mi a szösz értelme van 😂 (nyelvvizsgàm is van) De tulajdonképpen tanàrok is emberek, nem szigorúskodnak, segítenek, ràvezetnek ha tudnak.
2017. jún. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!