Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanácsok az érettségire?

Tanácsok az érettségire?

Figyelt kérdés

Elkélne néhány...

Köszönöm! :)



2017. jún. 19. 00:23
 1/6 anonim válasza:
100%
Csináld meg jól.
2017. jún. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, próbáld tárgyilagosan szemlélni.
2017. jún. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Aludd ki magad előtte (több napon át!!!), éjfél után már ne lógj a neten!

És aznap úgy menj el otthonról, hogy előtte reggelizz! Legalább egy nagy bögre teát vagy valamit igyál!

2017. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én citromfű teát ittam tegnap este,ma reggel,és holnap is azt fogok,mielőtt felelek. Nyugtató hatású is :)
2017. jún. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
A xanax, na az nyugtató hatású :)
2017. jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mivel én már túl vagyok két érettségin is, habár nem megbuktam, hanem jobb jegyre hajtottam (sikerült). Most pedig egyetemen fele annyi idő alatt kell kétszer annyit tanulnom, szóval beszélhetek nyugodtan tapasztalatból.


Elsőre nagyon féltem tőle, idegen volt ugye. De úgy is Magyar, Angol, Történelem 5, Matek 3, Infó 3. Látszik is, hogy utolsó kettőre semmit nem készültem. Ezeket javítottam másodjára 4-esre és 5-ösre.


Fontos, hogy vedd komolyan és lazán egyszerre. Tanulj, de azért ne halálig told a tételeket. Nyugodtan menj el edzeni, vagy bulizni tanulási időszakban, ki kell kapcsolni közben vagy megkattansz, persze legyen meg a megfelelő arány! :D Aludj nagyokat, kipihenten jobban ,,fog" az agyad.


Könnyű tételeket hagyd utoljára véleményem szerint. Nekem így jobban ment, ha előtte a hosszabb, nehezebb anyagokat építettem be a fejecskémbe.


Ennyi, ami eszembe jutott hirtelen.

2018. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!