Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A bukott kreditek a későbbiekb...

A bukott kreditek a későbbiekben mennyire számítanak?

Figyelt kérdés

másodéves hallgató vagyok alapképzésen

alapvetően jó eredményeim vannak (főleg négyes, itt-ott ötös, de azért vannak hármasok, és nem tagadom van amiből a kettest is csak összeszenvedtem) de van néhány tárgy amit csak többedik felvétel után tudtam teljesíteni (igaz akkor már jobb eredménnyel)

ezek a felvett de nem teljesített, azaz bukott kreditek később mennyiben számítanak?

tudom hogy ha az ember átlépi a +10%-ot azaz +18=198 kreditet utána már fizetni kell a kreditekért (nálunk BTK-n 4300 forintot), igazából én már ezt átléptem

azt is tudom hogy befolyásolja az ösztöndíjat és az költségtérítésesre való átsorolást

most lehet hülye kérdés de a diplomát befolyásolja? fog annál számítani hogy néhány tárgyat csak harmadik (egyet negyedik) próbálkozásra teljesítettem, és ezek miatt sok volt a bukott kreditem - vagy ott már csak az fog számítani hogy a teljesített tárgyakat milyen eredménnyel teljesítettem?



2017. jún. 22. 03:10
 1/5 A kérdező kommentje:
röviden annyi a lényeg hogy a diplománál számítani fog mennyi bukott kreditem volt vagy ott már csak a teljesített kreditek számítanak?
2017. jún. 22. 03:14
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem fog belekerülni sehova.

Viszont mekkora gyökérség ez a "büntetés"? :D

+10% oké, de abba beleveszik az elbukott tárgyakat is??

Nálunk pl nincsen kreditbüntetés, viszont a tárgyújrafelvételért fizetni kell + onnantól a vizsgákért is.

2017. jún. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ

hát igen nálunk így van

se a tárgy újrafelvétele, se az UV nem kerül pénzbe

cserébe a +10% után ki kell fizetni a krediteket, akár bukott akár nem bukott :D

egyik ismerősöm az orvosira jár, náluk ilyen nincs, viszont az UV 6500 forintba kerül :-|

2017. jún. 22. 15:09
 4/5 anonim válasza:
mennyi a túlfutott kredited?
2017. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
12
2017. jún. 23. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!