Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csinaljak, ha nem megy...

Mit csinaljak, ha nem megy egy tárgyam egyetemen?

Figyelt kérdés
Gazdasági szakról van szó,és számvitel tárgyról.Ma voltam először vizsgázni de biztosra veszem,hogy nem lesz meg.:(Mit csináljak?hogy menjen szerintetek?
2017. jún. 22. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Vagy megtanulod, hogy menjen vagy otthagyod mást nem nagyon tudsz csinálni. Ha van szaktársad akinek megy akkor megkérheted hogy tanuljatok együtt te meg abból korrepetálod ami neki nem megy olyan jól. És akkor kölcsönösen jól jártok.
2017. jún. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia koszi a valaszt,az a baj hogy akiket ismerek nekik sem megy:/ szoval lehet magantanarhoz fogok jarni mert nem tudom ezt a szart megtanulni...
2017. jún. 22. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Végül a vizsga meglett?
2017. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
bocsi most láttam csak,hogy írtál:) igen meglett végül és köszönöm,hogy megkérdezted.:)
2017. szept. 5. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!