Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak ha úgy érzem...

Mit csináljak ha úgy érzem hogy nem tudok semmit, pedig egy csomót tanultam?

Figyelt kérdés
Érettségi elott állok, hétfőn vizsga, es ugy erzem ,hogy nem tudok semmit, pedig nagyon sokat tanultam. Mit tegyek?

2017. jún. 22. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Én is mindig így vagyok. Ha tényleg tanultál és nem csak átolvastál mindent úgy,hogy nem emlékszel semmire akkor ne aggódj! Pihend ki magad lazíts egy napot! Szombaton kérdezd ki magad,ha nem megy még tanulj egy kicsit!


Aggódni akkor se kell,hogyha valami erős egyetemre akarsz tovább menni mert az meg azt jelenti,hoyg jó vagy!


Sok sikert neked! Szurkolok! :)

2017. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Nyugalom, ha az ember túl sokat tanul valamire, akkor érzi úgy egy idő után hogy nem tud semmit. Ha tényleg tanultál, akkor amikor kell, össze fog az állni. Szombaton még belenézhetsz pár dologba amit nagyon úgy érzed, hogy nem megy, de vasárnap már bele ne nézz. Menj el fagyizni, kirándulni, moziba, vagy valami.
2017. jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj egy napot, aztán folytasd a tanulást
2017. jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
4-6-8 évig középiskolába jártál. Ezalatt volt olyan, hogy bukdácsoltál valamelyik érettségi tantárgyból? Ha nem, akkor nyugi!
2017. jún. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha vizsga közben is úgy éreznéd, hogy nem jutnak eszedbe a dolgok, vagy lefagynál, akkor tedd le egy percre a tollad és csak lélegezz méllyeket.

Amikor kezdesz megnyugodni szépen lassan kezd el leírni az elejétől ami eszedbe jut.

Egyszerre csak egy feladattal/ kérdés résszel vagy részlettel foglalkozz. Ne kapkodj ne ugrálj. Ha tanultál menni fog csak maradj nyugodt.

2017. jún. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is így éreztem... Teszteld le magad. Ülj le és válasz egy random tételt amit elvileg tudnod kéne és próbáld meg 30 perc alatt kidolgozni és nézd meg, hogy tudsz-e 15 percet beszélni róla.


Nekem is úgy tünt este az ágyban, hogy semmilyen infromációra sem emlékszek, de másnak az érettségin abban a 30 percben minden vissza jött és 100%osra feleltem.


Persze attól is függ, hogy mit értesz tanulásnak... Ha 3x elolvastad és 1x vissza mondtad a tételeket, akkor az nem tanulás, de ha legalább 1-1,5 órát szántál egy tételre akkor mindent tökéletesen eltudsz majd mondani abban a pillanatban.

2017. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat. Átmentem mindenből, egész jo jegyekkel
2017. jún. 30. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!