Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan folytassam tovább az...

Hogyan folytassam tovább az egyetemet? (többi lent)

Figyelt kérdés

A Pannon Egyetemen kezdtem el tanulmányaimat, angol-informatika szakos tanárként. Volt 3 aktív félévem, majd elköltöztem és terhes lettem. Jelenleg Salgótarjánban élek, de később szülés után pár évvel szeretném folytatni az egyetemet. Maradt még 7 félévem és 1 év gyakorlat. Megoldható ez gyerek mellett? Ha igen, hol és hogyan lenne a legegyszerűbb? Lehet a tanári szakot levelezőn csinálni?

Kérlek segítsetek nekem ebben és osszátok meg tapasztalataitokat ha vannak, köszönöm előre is a válaszokat.



2017. jún. 26. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Nem kellett volna az a gyerek...

Szerintem belőled már nem lesz tanár.


Kérdezd meg a tanulmányi osztályon.

2017. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Felvi.hu-n nézd meg az információknál. Ott minden le van írva. 1. Kommentelő, miért gondolod, hogy nem lehet már tanár? Ha tudnád, hányan tanulnak gyerek mellett? Ha munka mellett sokan megoldják, gyerek mellett miért ne tudná?

Kérdező, az biztos, hogy nem lesz sok szabadidőd, de ha elég elszánt vagy, menni fog. Én drukkolok neked.

2017. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ a második válaszolónak. :)
2017. jún. 28. 01:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Szívesen. Majd leírod, hogy döntöttél?
2017. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindenképp szeretném folytatni, csak nem tudom mi lenne a legjobb és legegyszerűbb módja ennek.
2017. jún. 29. 12:24
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Úgyse fog sikerülni a tanári, legfeljebb egy büfészak pl.: bölcsész stb...
2017. jún. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja, a tanári is büfészak, de az 5+ év, azért nem fog sikerülni, hiába nem az elejéről kezded.
2017. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Te jó ég mennyi negatív ember van....Nem azt kérdeztem, hogy sikerülni fog-e vagy nem. Hanem azt, hogy hogyan.
2017. jún. 30. 11:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is angol-informatika szakos tanárként szeretnék elhelyezkedni.

Jövőre tudok jelentkezni.

Tudom, hogy semmi köze a kérdéshez, de pár kérdésre tudnál válaszolni? Megköszönném!

Nem akarom privátba kérdezni, mert lehet másnak ez majd segít.


Mennyire nehéz szerinted a szak?


Iskolámból egy angoltanár azt mondta, hogy rengeteget kell olvasni. Ez igaz?


Duplázással be lehet kerülni oda?

2017. júl. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szerintem simán megcsinálható. Mindegyiknek van nehéz része, az infónak is meg az angolnak is, de ha tanulsz meg bejársz órára simán meg lesz.

Olvasni én bevallom őszintén nem olvastam. Vannak kötelező meg ajánlott olvasmányok, hogy tudd teljesíteni a beadandókat stb, de én azok nélkül is megcsináltam :D

Duplázás nem tudom mit jelent, bocsi.

Én könnyen bekerültem a Pannonra mert oda kevesen jelentkeztek. Összesen angol-infóra 2-en. Informatika tanár meg az egész intézményben csak 4db volt, már kevesebb.

2017. aug. 9. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!