Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi egyetemről kinek...

Szegedi egyetemről kinek milyen véleménye van?

Figyelt kérdés
SZTE-GTK pénzügy számvitelen tanárok, közösség. Mennyire terheli le az embert? Lehet e normális albérletet taláni? Ha veszek ki albérletet ki tudom e adni a szobákat? Diákmunka lehetősegek, kereset stb. Rendes teljes munkaidős állasok, stb. Tehát MINDEN érdekel ami Szegeddel és a szegedi egyetemmel kapcsolatos. A válaszolat előre is köszönöm 😊

2017. jún. 30. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ezek a kérdések már külön-külön ki lettek beszélve itt gyakorikérdéseken. Ha esetleg valamelyikre mégsem kapnál választ nyugodtan kérdezz.
2017. jún. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A szakról nem tudom milyen, nem GTK-s voltam, FB-on van rengeteg csoport, ott esetleg ráírhatsz pár emberre, de szerintem már itt is ki lett vesézve.


Albérletet úgy is kereshetsz, hogy csak 1 szobát, nem kell az egész lakást kivenni. Vannak normálisak is, én 5 évig laktam Szegeden így albérletbe.


Állásra milyenre gondoltál? Nyilván ez végzettségtől függ, hogy van-e munka, mert ez csak egy dél-alföldi város, nem BP, szóval van munka, de csask módjával. Levelezős leszel? Mert nappali szak mellett a teljes állás nem fog beleférni

2017. jún. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Láttam, hogy van sok szoba kiadó, de egyenlőre inkább egy egész lakás kivétele mellett vagyok a biztosabb. Az mégiscsak olyan amilyet akarok és jobban egyezik az igényeimmel. Én nappali tagozatra fogok járni és nekem kellene diákmunka. A barátom jönne velem és neki meg rendem meló. Asztalos a végzettsége, de sok területen dolgozott már, ugyhogy eléggé rugalmas. Budapestről mennénk ugyhogy leginkább ami kérdéseket vet fel bennünk az a munkalehetőség és a fizetés. A lakásnál pedig, hogy ki tudjuk-e adni a szobákat. 3 szobás lakásokat néztünk amik tetszettek is, ugyhogy 2 szoba lenne kiadó nálunk. Köszönöm az eddigi válaszokat. Igen olvasgattam itt is, de pl a munka nem nagyon merült föl, az albérlet is nagyon kevés helyen, azért kérdeztem meg én is.
2017. jún. 30. 12:24
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Albikat itt nézegess szerintem illetve még a felvételi ponthatárok előtt nézzétek ki, mert utána sokkal nehezebb lesz találni.


Kétkezi munkákról nem tudok nyilatkozni, de diákként tuti hogy tudsz találni viszont a végzettséget nem igénylő diákmunkáknál 500-600ft-os nettónál többre ne nagyon számíts. Például a telekomnál mindig keresnek ilyen telefonos emberkéket. Egyéb kérdés? :)

2017. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!